opis firmy archimod

Makiety Architektoniczne

W obecnych czasach nie sposób wyobrazić sobie biura sprzedaży mieszkań czy powieżchni biurowych bez modelu inwestycji. Makiety architektoniczneto doskonałe narzędzie marketingowe, które umożlwia sprzedawcy prezentację na trójwymiarowym modelu oferowanej powierzchni czy lokalu. Ze względu na to, że rysunek techniczny jest nie czytelny dla większości osób nie posiadających wykształcenia inżynierskiego, zaś wizualizacja 3D pokazuje obiekt tylko w wybranych fragmentach, makiety architektoniczne są jedyny pełnym i czytelnym dla każdego, sposobem przedstawienia inwestycji.

Modele tego typu posiadają możliwość wyposażenia w dodatkowe elementy sprawiające, że stają się one jeszcze bardziej przydatne przy sprzedaży lub bardziej atrakcyjne wizualnie, co z kolei wpływa na zainteresowanie przedstawianą przez nie inwestycją na na przykład targach mieszkaniowych. Przykładowo istnieje możliwość zamontowania instalacji oświetleniowej, umożliwiającej selektywne oświetlenie od wewnątrz poszczególnych lokali lub wykonanie wnętrza kondygnacji dowolnej lub powtarzalnej wraz z umeblowaniem, przykrytej zdejmowanym ręcznie lub mechanicznie dachem.

Oba dodatki doskonale ułatwiają kontakt z klientem pokazując gdzie znajduje się w budynku wybrane przez niego mieszkanie czy lokal biurowy oraz jaki jest jego plan wewnętrzny i możliwa aranżacja.