Makiety

Makiety i modele to doskonały i chyba najciekawszy sposób odwzorowania rzeczywistości w miniaturze. Ze względu na swój wyjątkowo atrakcyjny charakter są fascynujące dla odbiorcy w każdym wieku i o każdym statusie społecznym. To z kolei sprawia, że stanowią nieocenione narzędzie marketnigowe dla wszelkich gałęzi gospodarki zajmujących się projektowaniem, produkcją, handlem i pośrednictwem w obrocie niemal każdego typu produktu materialnego.

Makiety od zawsze przyciągały wzrok swoją szczegółowością i odzwierciedleniem prawdziwego życia w miniaturze. Bardzo często są jedynym rozwiązaniem, aby w jasny i czytelny sposób zaprezentować ideę projektową, produkt lub jego część, zasadę działania mechanizmów, wizję architektoczniczą itp. Stanowią nieodłączny element stoisk targowych, biur sprzedaży czy biur projektowych, przyciągając do nich potencjalnych klientów i ułatwiając rozmowy o produkcie z klientami bierzącymi . Uświetniają rozpoczęcia budów, gdzie przy wmurowaniu kamienia węgielnego, inwestorzy, potencjalni odbiorcy inwestycji, klienci itp mogą jeszcze przed wykopaniem fundamentów zapoznać się z wyglądem końcowym inwestycji.

Te wszystkie przymioty stanowią o wielkiej sile i wartości marketnigowej oferowanych przez nas produktów i ich ponadczasowym charakterze.